Apie SmartFin

Šios sistemos tikslas – sumažinti įmonių riziką, pateikiant prognozes ir suteikiant galimybę stebėti įmonės būsimą banko sąskaitos likutį realiu laiku.

SmartFin – puiki priemonė mažo arba vidutinio dydžio įmonių direktoriams, buhalteriams, vadybininkams, projektų vadovams. Šis įrankis leidžia planuoti savo finansus – būsimas investicijas, mokėjimų terminus ar tiesiog matyti ateities banko sąskaitos balanso prognozę ir taip tiksliau planuoti tolesnius veiksmus.

Jums reikia daugiau nei tik buhalterinė apskaita, kadangi joje jūs matote daug praeities duomenų, iš kurių daryti išvadas dažnai jau per vėlu. Taip pat  yra nepatogu nagrinėti apskaitos duomenis, tai atima daug laiko. Sudėtingos ir nepatogios Excel lentelės ne išeitis.

SmartFin pateikia pajamų ir išlaidų prognozę pasirinktam laikotarpiui (pvz., po 17 dienų), tokiu būdu įmonės vadovas ar darbuotojas gali tiksliau planuoti tolesnius veiksmus: derėtis su tiekėjais dėl mokėjimų terminų, susisiekti su klientais dėl apmokėjimo paspartinimo ir kt.

Parašykite mums info@smartfin.lt, kad galėtume padėti arba paskambinkite konsultacijų tel.: (8~5) 205 9333.